Taking too long? Close loading screen.

Kontakt

LUBIN – Siedziba

Re-Wo Auto Serwis Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 2
59-300 LUBIN

e-mail: sekretariat@rewo.pl

NIP 692-22-94-415
BGŻ S.A. Oddział w Legnicy
92 2030 0045 1110 0000 0103 9550

Inspektor danych osobowych: kontakt@rewo.pl

CALL CENTER

(76) 727 76 00

Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 700 do 1900
Administracja czynna od 800 do 1600

Sobota od 800 do 1400

W niedzielę jesteśmy nieczynni.

WROCŁAW – Oddział

ul. Polarna 2
50-950 Wrocław

Grzegorz Wroński
tel. 785 990 265
gwr@rewo.pl

Krzysztof Cegłowski
tel. 785 990 106
kc@rewo.pl

Bogumiła Parkietna
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

e-mail: bparkietna@rewo.pl
tel. 605 313 404

Wojciech Baranek
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

e-mail: wbaranek@rewo.pl
tel. 606 853 192

Krzysztof Michalak
Specjalista ds. sprzedaży flotowej auta osobowe

e-mail: kmichalak@rewo.pl
tel. 600 850 743

Rafał Zych
Dyrektor Handlowy

e-mail: rzych@rewo.pl
tel. 600 850 799

Katarzyna Niemczyk
Specjalista ds. sprzedaży aut dostawczych

e-mail: kniemczyk@rewo.pl
tel. 606 889 805

Piotr Otfinowski
Specjalista ds. sprzedaży aut dostawczych

e-mail: potfinowski@rewo.pl
tel. 605 449 602

Wioleta Honorska
Specjalista ds. sprzedaży aut dostawczych

e-mail: whonorska@rewo.pl
tel. 665 402 740

Krzysztof Michalak
Kierownik działu floty – auta osobowe i dostawcze

e-mail: kmichalak@rewo.pl
tel. 600 850 743

Sebastian Iwaniuk
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

e-mail: siwaniuk@rewo.pl
tel. 600 850 824

Tomasz Fryzeł
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

e-mail: tfryzel@rewo.pl
tel. 669 700 726

CALL CENTER

(76) 727 76 00

Tomasz Herejczak
Kierownik Serwisu

Paweł Szymański
Z-ca kier. serwisu – Serwis Pojazdów Dostawczych

Kamil Góral
Doradca serwisowy

Zygmunt Zalewski
Doradca Serwisowy

Małgorzata Figurska
Doradca Serwisowy

Nasi Mechanicy

Jacek Kopka
Doradca serwisowy

e-mail: jkopka@rewo.pl
tel. 695 196 249

Marcin Wróblewski
Kierownik AZNN

e-mail: mwroblewski@rewo.pl
tel. 600 850 695

Arkadiusz Jezierski
Doradca serwisowy

e-mail: ajezierski@rewo.pl
tel. 603 505 037

Mariola Stępień
Doradca serwisowy

e-mail: mstepien@rewo.pl
tel. 695 219 315

Daniel Rewak
Kierownik działu części

e-mail: drewak@rewo.pl
tel. 76 727 76 33

Marcin Dziemieńczuk
Dział części

e-mail: czesci@rewo.pl
tel. 606 876 386

Wojciech Strzyżewski
Dział części

e-mail: czesci@rewo.pl
tel. 606 876 386

Dorota Zagrodnik
Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń

e-mail: dzagrodnik@rewo.pl
tel. 608 511 282

Aneta Surel
Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń

e-mail: asurel@rewo.pl
tel. 606 839 651

Tomasz Herejczak
Koorydnator BSC – Lider

e-mail: flotaserwis@rewo.pl
tel. 76 727 76 76
tel. 694 445 547

Dominika Kikut
Kierownik działu księgowości

e-mail: ksiegowosc@rewo.pl

Dorota Iwaniuk
Kierownik działu kadr

e-mail: kadry@rewo.pl

Formularz Kontaktowy