O firmie – Autoryzowany Dealer Ford – Re-Wo Auto Serwis – Samochody osobowe i dostawcze, serwis
Taking too long? Close loading screen.

O firmie

RE-WO AUTO SERWIS Sp. z o.o. jest wiodącym autoryzowanym dealerem Forda na terenie Legnicko-Głogowskiego Zagłębia Miedziowego. Działalność gospodarczą rozpoczęła 14 grudnia 1982 roku pod nazwą „ Na Katandze”. W tym czasie jako jedna z nielicznych firm była liderem w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych wszystkich marek. Nadanie autoryzacji przez Ford-a w 1995 roku, było potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy.

Jako autoryzowany dealer Forda, firma prowadzi usługi w zakresie : sprzedaży nowych samochodów marki Ford, a także sprzedaży i pośrednictwa samochodów używanych wszystkich marek, sekcję finansową, oferującą produkty finansujące kupno samochodów i ubezpieczające, krótko i długoterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, autoryzowany zakład napraw nadwozi wszystkich marek, jak również sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.

Posiadamy także wyspecjalizowaną komórkę, zajmującą się pełną obsługą klientów flotowych. Od kwietnia 2011 roku, w nowoczesnej Stacji Kontroli Pojazdów , świadczymy usługi z zakresu badań technicznych wszystkich rodzajów pojazdów, łącznie z motocyklami.
Jednym z kluczowych czynników mających wpływ na szybkie tempo rozwoju firmy jest profesjonalizm personelu, o czym świadczy udział w konkursach sieci salonów Forda w Polsce i wyróżnienia oraz nagrody w postaci „Lakiernik Roku” i „Mechanik Roku”.

Jesteśmy laureatami licznych konkursów krajowych. W roku 2004 i latach kolejnych łącznie z rokiem 2011 przyznano tytuły:
Solidna Firma, Rzetelna Firma, Przedsiębiorstwo „ Fair Play”, a także nagrodę specjalną „ Złoty Laur”.

Aby znaleźć się w gronie zwycięzców, należało spełnić liczne kryteria związane, między innymi z wysokim poziomem usług i obsługą klientów, rzetelnością wobec wszystkich grup interesariuszy firmy, a także przestrzegać zasady etyki w swojej działalności gospodarczej.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/rewo/ftp/rewo.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Wirtualny Spacer

 

SALON - SERWIS

 

BLACHARNIA LAKIERNIA

 

 

-
(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA