Obsługa serwisowa BSC – Autoryzowany Dealer Ford – Re-Wo Auto Serwis – Samochody osobowe i dostawcze, serwis
Taking too long? Close loading screen.

Obsługa serwisowa BSC

Witamy w Klasie Business! Witamy w Business Service Club.

Jesteś w pracy, a czujesz się jakbyś był gdzieś indziej. Na tym polega Business Service Club. Nie musisz martwić się o swoją flotę samochodową, oraz o to, czy Twoi pracownicy dotrą na umówione spotkanie na czas. Wiesz, że opiekę nad nimi roztacza BSC. I wszystko na pewno toczy się w dobrym kierunku.

Wprowadzenie

Business Service Club to kompleksowa oferta serwisowa stworzona specjalnie dla Klientów Flotowych. Oferta obejmuje serwis mechaniczny i obsługę powypadkową blacharsko – lakierniczą. Business Service Club zapewnia profesjonalną opiekę serwisową nad firmowymi samochodami. Program BSC, w oparciu o Autoryzowanych Dealerów Forda, gwarantuje szybką pomoc w każdym miejscu Polski. BSC umożliwia też zoptymalizowanie kosztów użytkowania floty i ustalenie na stałym poziomie kosztów jej serwisowania.

Udział w Programie to pewność korzystania wyłącznie z oryginalnych części i technologii Forda. Tym samym BSC gwarantuje bezstresowe użytkowanie floty samochodowej. Business Service Club dotyczy nowych i eksploatowanych samochodów.

Korzyści BSC

Business Service Club to kompleksowa oferta serwisowa stworzona specjalnie dla naszych Klientów Flotowych, realizowana w sieci autoryzowaych stacji serwisowych. Dedykowana Twojej firmie, Twoim kierowcom i… Twoim samochodom Ford. Zapewniamy najbardziej uniwersalną, jednolitą i zindywidualizowaną formę obsługi floty samochodowej. Czuwamy nad nią 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a zawarty kontrakt serwisowy jest dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

Korzyści dla uczestników programu Business Service Club:

 • profesjonalna, kompleksowa opieka posprzedażna (obsługa mechaniczna i powypadkowa)
 • przewidywalne, konkurencyjne koszty serwisu
 • jednolite, najwyższe standardy obsługi
 • stała opieka Dealera Koordynatora nad parkiem samochodowym
 • priorytet w przyjęciu pojazdu do serwisu
 • wydłużony czas pracy serwisów (pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00)
 • bezgotówkowy, scentralizowany system rozliczeń w sieci dealerów BSC
 • zbiorcza faktura miesięczna z terminem płatności od 14 do 44 dni

Pakiety BSC

W ramach BSC do wyboru są 3 opcje serwisowe. Dzięki temu można łatwiej dopasować program do potrzeb, oczekiwań i możliwości firmy.

 • Pakiet serwisowy Gwarant – ryczałtowa forma rozliczeń w postaci miesięcznej raty
 • Pakiet serwisowy Opieka – usługa rozliczana na podstawie bieżących kosztów opartych na jednolitych założeniach serwisowych w sieci BSC
 • Pakiet serwisowy Twój Wybór – usługa serwisowa rozliczana na podstawie indywidualnie ustalonych zasad między Dealerem a Klientem

Uczestnictwo w Programie

Uczestnikiem programu Business Service Club może zostać każdy Klient Flotowy zarejestrowany w bazie danych Ford Polska, który zawarł kontrakt serwisowy z Dealerem Forda uczestniczącym w Programie. Bliższych informacji na temat warunków rejestracji udzielają Dealerzy BSC. Dowodem uczestnictwa w Programie są Karty Członkowskie, wystawiane przez Ford Polska na pojazdy nowe oraz będące w posiadaniu Klienta (zakupione u polskiego Autoryzowanego Dealera Forda).

KONTAKT

Tomasz Herejczak
Koorydnator BSC – Lider
-
(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA