Taking too long? Close loading screen.

Praca

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca samochodów – Oferta pracy

Opis stanowiska:
• sprzedaż bogatej oferty samochodów
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• pozyskiwanie nowych Klientów
• przygotowywanie ofert handlowych
• rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie oferty Marki
• budowanie i aktualizacja baz danych Klientów

Wymagania:
• wykształcenia minimum średnie
• doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży będzie dodatkowym autem
• chęć poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu technik sprzedaży
• nastawienie na cel i osiąganie wysokich wyników
• umiejętność budowania relacji z klientem
• pasja, zainteresowania motoryzacją
• komunikatywność, przebojowość
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• atrakcyjny system premiowy

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatam

Aplikujkadry@rewo.pl