Taking too long? Close loading screen.

Praca

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Doradca blacharni-lakierni

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • przygotowywanie kosztorysów napraw blacharsko-lakierniczych
  • zgłaszanie szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych
  • rozliczanie napraw pomiędzy dealerem a ubezpieczycielem
  • prowadzenie pełnej dokumentacji napraw
  • współpraca z pracownikami serwisu blacharsko-lakierniczego
  • współpraca z Klientem

Dołącz do nas jeśli:

  • łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz i potrafisz aktywnie pracować z Klientem,
  • motoryzacja to Twoja pasja, znasz podstawy budowy samochodów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne kierunkowe),
  • wiążesz swoją przyszłość z motoryzacją, (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)
  • jesteś otwarty i potrafisz współpracować
  • jesteś nastawiony na osiąganie celów i dążysz do rozwoju zawodowego
  • potrafisz obsługiwać komputer i urządzenia biurowe
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Pracując z nami zyskasz

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, łączenie pasji z pracą zawodową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość używania najnowszych modeli  Forda w programie pracowniczym
  • pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • atrakcyjny system premiowania

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 30.04.2019r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Informujemy, że Administratorem danych jest RE-WO Auto Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Hutniczej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: kadry@rewo.pl

(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA