Ford Ranger – Autoryzowany Dealer Ford – Re-Wo Auto Serwis – Samochody osobowe i dostawcze, serwis
Taking too long? Close loading screen.

Ford Ranger

Genialna konstrukcja i praktyczne technologie.

Całkowicie nowy Ford Ranger został poddany bezlitosnym testom w najbardziej nieprzychylnych warunkach, w ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach, na najtrudniejszych nawierzchniach na Ziemi. Dzięki temu jest gotowy na praktycznie każde zadanie, jakie mu wyznaczysz.

Najnowszy model jest także znacznie mocniejszy niż jego poprzednicy. Dodatkową moc zapewnia mu nowa rodzina zaawansowanych silników wysokoprężnych Duratorq, które mogą poradzić sobie z ładunkiem do 1 340 kg czy holowaniem do 3 350 kg i jednocześnie spełniają europejskie standardy emisji spalin Euro V oraz zapewniają większą oszczędność paliwa.

Nowy Ford Ranger jest pierwszym w historii pick-upem, który otrzymał maksymalną nagrodę pięciu gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa od organizacji Euro NCAP. Teraz oferuje również pięciogwiazdkowy komfort – największą w swojej klasie przestrzeń na nogi dla siedzących z tyłu pasażerów, nowoczesne wnętrze oraz zintegrowany system audio.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/rewo/ftp/rewo.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Pliki do pobrania

-
(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA