Ford Transit Custom – Autoryzowany Dealer Ford – Re-Wo Auto Serwis – Samochody osobowe i dostawcze, serwis
Taking too long? Close loading screen.

Ford Transit Custom

Konkurencja zostaje daleko w tyle

Ford Transit Custom znany jest ze swojej wytrzymałości, funkcjonalności i niezawodności. Teraz jest wyposażony w jeszcze więcej innowacyjnych funkcji oraz inteligentnych technologii. To pojazd bardziej wydajny, wyróżniający się wyjątkową jakością designu i dbałością o detale. Efekt? Van bardziej wyrafinowany i elegancki niż kiedykolwiek przedtem.

Ford Transit Custom jest niezwykle zwrotny i łatwy w prowadzeniu – nawet przy pełnym załadunku. W Twoje ręce oddajemy również szereg inteligentnych technologii, które pozwolą Ci czerpać przyjemność z każdego kilometra podróży.

Ford Transit Custom jest napędzany całkowicie nowymi 2-litrowymi silnikami TDCi Ford EcoBlue.
Każdy z nich generuje więcej mocy i momentu obrotowego od swojego poprzednika, jednocześnie zapewniając mniejsze zużycie paliwa oraz niższą emisję CO2.
Co to oznacza? Po pierwsze – oszczędności dla Twojej firmy. Po drugie – troskę o środowisko i spełnienie surowych wymogów Euro 6.
Nowy Ford Transit Custom to idealny partner Twojego biznesu.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/rewo/ftp/rewo.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184
-
(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA