Ford Tourneo Custom – Autoryzowany Dealer Ford – Re-Wo Auto Serwis – Samochody osobowe i dostawcze, serwis
Taking too long? Close loading screen.

Ford Tourneo Custom

Najpraktyczniejszy i najlepiej sprawdzający się

Dwa nadwozia do wyboru Tourneo Custom jest dostępny w wersji z krótkim (L1) lub długim rozstawem osi (L2) oraz do wyboru z ośmioma bądź dziewięcioma siedzeniami (wliczając miejsce kierowcy). Wersja z długim rozstawem osi zapewnia więcej miejsca w luku bagażowym – choć w obu wersjach jest go niemało. Wyjątkowo niskie koszty posiadania Zaawansowane silniki wysokoprężne Duratorq, w które wyposaża się Tourneo Custom, są wyjątkowo ekonomiczne, wytrzymałe i niezawodne. Nawet te ich części, które podlegają naturalnemu zużyciu, wyprodukowano tak, by dłużej działały bez potrzeby ich konserwacji, zatem przegląd serwisowy ustawiony jest na co 50 000 km lub dwa lata.

Dodatkowo pojazd ten ma 12-letnią gwarancję na perforację nadwozia. Ogólnie więc cały koszt posiadania Tourneo Custom jest wyjątkowo niski. Kierowca i jego pasażerowie mogą się czuć bezpiecznie w Tourneo Custom, gdyż chronią ich liczne zaawansowane nowe technologie bezpieczeństwa i pomagające kierowcy – jedne dostępne standardowo, inne w opcji. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z nich, w tym systemy utrzymania pasa ruchu ostrzeżeń kierowcy – warto przy tym zaznaczyć, że oba zdobyły prestiżowe nagrody za zaawansowane systemy bezpieczeństwa od Euro NCAP, niezależnej organizacji ds. oceny bezpieczeństwa pojazdów.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/rewo/ftp/rewo.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Pliki do pobrania

-
(na podstawie - opinii)
PUNKT WIDZENIA KLIENTA